به ایران سیستم | Iran System خوش آمدید
يكشنبه , 24 تیر 1403
منوی سایت

درباره ایران سیستم

معرفی ایران سیستم

معرفی ایران سیستم

معرفی ایران سیستم
شرکت ایران سیستم با هدف تولید کامپیوتر، طراحی و پیاده‌سازی سیستم های اطلاعاتی و اجرای پروژه های مکانیزاسیون و مخابرات در سال 1364 تاسیس و به شماره 57802 به ثبت رسید. نوآوری، مشتری مداری، سرعت، دقت و ارائه سرویس و خدمات پس از فروشِ مناسب در حداقل زمان ممکن عواملی هستند که پیوند مستحکمی بین مشتریان و شرکت برقرارساخته و این نکات، وجه تمایز شرکت با دیگر همکاران، در نظر مشتریان می باشد. بخش تحقیقات با فعالیت مستمرخود توانست پروژه هایی را که تاکنون در کشور غیرممکن و یا مشکل به نظر می رسیدند به عرصه ظهور برساند.
برآوردن نیاز و انتظارات در حال تغییر مشتریان از جمله درک نیاز آنی و برآوردن نیاز آتی آنان و تلاش برای فرا رفتن از انتظارات مشتریان، همچنین کوشش برای بهبود مستمر، ارتقاء کیفیت و عمل به الزامات قانونی، سبب شد شرکت انواع گواهی بین المللی استاندارد مدیریت کیفیت ازجمله ISO 9002 را اخذ نماید. ممارست فراوان و گردآوری متخصصین برجسته در یک مجموعه صمیمی، شرکت را قادر ساخته است تا همواره در زمره ده شرکت بزرگ کشور در صنعت ICT قرارگیرد.

طی 37 سال حضور در عرصه فناوری اطلاعات، شرکت قادر گردیده تا از رهگذر، آموزش، مشاوره و ارایه نرم افزار، علاوه بر همکاری با بیش از 310 منطقه شهرداری در کشور، همچنین در زمینه نرم افزار و خدمات پشتیبانی سیستم‌های منابع انسانی نیز با بانک‌های کشاورزی، توسعه تعاون و بانک شهر همکاری نماید.
با عنایت به اینکه در جهان امروز، فن آوری اطلاعات به عنوان مهمترین دست آورد بشر تلقی گردیده، بخش نرم افزار شرکت به شرکت فن آوری اطلاعات ایران سیستم، بخش مخابرات به شرکت کامکار سیستم، بخش تولید به شرکت صنایع الکترونیک ایران سیستم و بخش سنجش از دور و اطلاعات جغرافیایی به شرکت ژئو ماتیک ایران سیستم تغییر نام یافت.